شرایط و قوانین سایت

1. قبل از هر چیز برای ثبت سفارش و خرید از فروشگاه اینترنتی آی سیب , حتما باید در سایت اقدام به عضویت نموده و بعد از آن مراحل خرید خود را تکمیل نمایید.در غیر اینصورت محصول شما به سبد خریدتان اضافه نخواهد شد.

ngmdb

2. لطفا در هنگام سفارش محصول آدرس کامل پستی ، کد پستی و مشخصات خود را به دقت و کامل وارد کنید و حتما شماره تماسی که قرار می دهید معتبر باشد تا در صورت نیاز (مواقع خاص) بتوان سریعا با شما تماس گرفت .

 

3. به سفارش هایی که وجه آنها بطور کامل پرداخت نشده باشند، ترتیب اثر داده نخواهد شد و تا زمان پرداخت کامل وجه، سفارش مربوطه به نشانی خریدار ارسال نخواهد شد و خریدار تا ۴۸ ساعت پس از ثبت سفارش مهلت دارد وجه سفارش خود را بصورت کامل پرداخت نماید، در غیر اینصورت سفارش مربوطه لغو خواهد شد.

 

4. تحویل گیرنده کالا (و یا نماینده ایشان) باید در هنگام تحویل کالا در محلی که آدرس آن را در فرم اطلاعات مربوط به ثبت سفارش اینترنتی پر کرده است حضور داشته باشد و کالا را شخصا تحویل گیرد. در صورت عدم حضور تحویل گیرنده در محل و یا ممانعت از دریافت کالا، کالای مورد نظر به هیچ عنوان برای بار دوم ارسال نمی گردد و تنها با درخواست رسمی و  پرداخت هزینه ارسال مجدد توسط خریدار این امر امکان پذیر خواهد بود.

 

5. به هیچ عنوان امکان درخواست ارجاع یا تعویض کالا توسط خریدار و یا تحویل گیرنده کالا امکان پذیر نمی باشد، لذا لطفا در خرید خود کمال دقت را مبذول فرمائید.

 

6. فروشنده ساعاتی پس از ثبت سفارش و پرداخت کل وجه سفارش توسط خریدار، کالا یا کالاهای مورد نظر را تحویل واحد ارسال کالا (پیک، شرکت پست و...) می دهد. لذا فروشنده هیچ مسئولیتی در قبال تاخیر در دریافت سفارش توسط تحویل گیرنده کالا ندارد. چنانچه در ارسال کالای شما تاخیر ایجاد شد سریعا به واحد پشتیبانی این شرکت  اطلاع دهید .

 

7. مشتری محترم ،پس از پرداخت به صورت آنلاین خواهشمند است حتما شماره خرید و رسید دیجیتالی خود را یادداشت و تا زمان دریافت کالا ، نزد خود نگاه دارید و حتما مشخصات خرید خود اعم از شماره پیگیری , شماره ارجاع  , ۴ رقم آخر شماره کارت خود و نام بانکی که به آن واریز کردید را به شماره                      به صورت پیامک ارسال نمایید.

 

8. دقت در خرید کالا و توجه به مشخصاتی از قبیل نوع ، جنس ، رنگ و غیره به عهده خریدار می باشد ، لذا قبل از تایید سفارش موارد مذکور را به دقت بررسی نمایید. همچنین قبل از تحویل گرفتن کالا از صحت کالای ارسالی اطمینان حاصل نموده زیرا پس از تحویل کالا آی سیب  هیچ مسئولیتی در قبال خرابی های ناشی از شکستگی کالاها، نقص ظاهری و استفاده نادرست از کالاها ندارد، لذا در هنگام تحویل سفارش نهایت دقت را مبذول فرمائید.
دسته بندی ها

حساب کاربری من


رمز عبور را فراموش کردم

عضویت در سایت